Opanować kryzys!!!

Drzewiarz Jasienica - Gwarek Ornontowice 4:0(1:0)
Skład: Kojdecki, Ferensztain, Tomecki, Wojtoń, Hermann, Wilk, Zaborowski, Oleksy, Zdrzałek J., Saliński, Kasprzyk - w drugiej połowie zagrali Boczar, Niewiedział, Książek, Lewandowski
Musimy jak najszybciej opanować kryzys, bo jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie zmienić nazwę klubu na Gwarek 04 Ornontowice. To, co ostatnio prezentuje nasz zespół przestaje być zabawne zaczyna być wstydliwe. Z czołowymi drużynami ligi można przegrywać spotkania, ale tak wysoko? To nie przystoi drużynie, która w końcu w tej rundzie zdobyła 23 punkty, wygrała z obecnym liderem i zremisowała z poprzednim. W tej rundzie pobiliśmy już wszystkie rekordy: największa ilość spotkań z rzędu wygranych, największa ilość spotkań z rzędu bez porażki, a teraz niestety pobiliśmy kolejny, tym razem niechlubny rekord, czyli największa ilość porażek z rzędu i po tym, co zobaczyliśmy dzisiaj w tym ostatnim rankingu to może nie być jeszcze nasze ostatnie słowo. Na pytanie, co się dzieje muszą sobie odpowiedzieć nie tylko piłkarze, ale i trenerzy. Dzisiaj po raz kolejny zagraliśmy całkiem przyzwoicie w pierwszej połowie i tragiczne w drugiej wyglądało to tak, jakby najnormalniej w świecie obecna runda była dla nas za długa. Wydaje się, że powodem takiego stanu rzeczy jest brak sił motorycznych, bez których głowa i nogi nie pracują należycie, trudno bowiem uwierzyć, że w jednym momencie, tak sami od siebie, prawie wszyscy w drużynie zapomnieli jak się gra w piłkę nożną i po co się wychodzi na boisko? Jedno jest pewne w ciągu najbliższego tygodnia cudów się nie zdziała, ale będzie trzeba wycisnąć z siebie resztki energii i powalczyć w ostatnim spotkaniu z Wilkami Wilcza, bo dzięki przychylnemu zbiegowi okoliczności nadal mamy szansę na osiągnięcie zamierzonego przed sezonem celu!