Gmina Ornontowice

Działalność klubu została dofinansowana z budżetu Gminy Ornontowice w ramach dotacji na realizację projektu w zakresie rozwoju sportu na terenie Gminy Ornontowice w 2024 roku w kwocie 320 000 zł.

Działalność klubu została dofinansowana z budżetu Gminy Ornontowice w ramach dotacji na realizację projektu w zakresie rozwoju sportu na terenie Gminy Ornontowice w 2023 roku w kwocie 320 000 zł.

Działalność klubu została dofinansowana z budżetu Gminy Ornontowice w ramach dotacji na realizację projektu w zakresie rozwoju sportu na terenie Gminy Ornontowice w 2022 roku w kwocie 300 000 zł.

Działalność klubu została dofinansowana z budżetu Gminy Ornontowice w ramach dotacji na realizację projektu w zakresie rozwoju sportu na terenie Gminy Ornontowice w 2021 roku w kwocie 300 000 zł.

Działalność klubu została dofinansowana z budżetu Gminy Ornontowice w ramach dotacji na realizację projektu w zakresie rozwoju sportu na terenie Gminy Ornontowice w 2020 roku w kwocie 300 000 zł.

Działalność klubu została dofinansowana z budżetu Gminy Ornontowice w ramach dotacji na realizację projektu w zakresie rozwoju sportu na terenie Gminy Ornontowice w 2019 roku w kwocie 158 000 zł.