Informacje


Celem szkółki piłkarskiej „Gwarek” jest rozwijanie pasji do piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży w połączeniu z wyszkoleniem zawodników gotowych w przyszłości do współzawodnictwa zarówno w sporcie profesjonalnym jak i tym amatorskim.

Nauczanie oraz wychowywanie do właściwego funkcjonowania w piłce nożnej oraz życiu codziennym jest nadrzędnym celem naszej pracy.

Poprzez codzienne relacje z młodymi piłkarzami, piłkarkami dążymy do wpajania im zdrowych nawyków i wartości , które pomogą im w przyszłości funkcjonować zarówno w życiu sportowym jak i tym prywatnym czy zawodowym.

Dlatego też w celu przygotowania młodego zawodnika do życia codziennego - podczas zajęć treningowych wytwarzamy w grach, ćwiczeniach „problemy – przeszkody” które zawodnicy muszą sami odnaleźć , poszukując odpowiednich rozwiązań. Wszystko to na bazie naszych przekazywanych w treningach odpowiednich dla danej sytuacji wskazówek czy zaleceń.

Stworzony plan szkolenia , oparty o metodologię treningów z krajów Hiszpańskich , Holenderskich czy Portugalskich oraz na bazie doświadczeń, zdobytej wiedzy czy dyskusji w środowisku doświadczonych trenerów jest cały czas „otwarty” na zmiany i ulepszenia w celu ciągłego polepszania jakości pracy.

W chwili obecnej charakteryzuje nas środowisko doświadczonych trenerów z wysokimi kwalifikacjami trenerskimi ( trenerzy z licencja Uefa A oraz w trakcie kursów Uefa A ) którzy przede wszystkim są wykwalifikowani i spójni w przyjętym procesie szkolenia. Pracując z pasją i planem wierzymy w przyjęty proces szkolenia.

Charakteryzuje nas również bardzo dobra baza sportowa :

- Stadion piłkarski

- trzy treningowe boiska trawiaste - w tym jedno oświetlone.

- dwa oświetlone boiska sztuczne – orliki.

- dwie sale gimnastyczne oraz salka do treningu motorycznego czy bramkarskiego.

- salka konferencyjna – przystosowana do odpraw wideo.

Naszym atutem są również rodzice naszych zawodników , którzy poprzez dobry kontakt z trenerami oraz edukację - kulturalnie kibicują swoim zawodnikom , oddając odpowiedzialność trenerom do podejmowania odpowiednich decyzji

Przy wsparciu sponsorów oraz przed wszystkim rodziców dążymy również do pełnego ujednolicenia ubioru zawodników, którzy dzięki temu czują spójność grupy utożsamiając się z naszym klubem

Zapraszamy do dołączenia do nas.  
Trenerzy przedstawią zasady przyjęć dzieci i młodzież  na poszczególnych etapach szkolenia 

trener bramkarzy - Paweł Nowak tel. 693-714-397
2002/2003 - Radosław Bedlchowicz tel. 797-499-505
2007/2008 - Grzegorz Sikora tel. 501-359-384
2009/2010 - Mateusz Zdrzałek tel. 511-045-899
2007/2008 '2 - Karol Zniszczoł tel. 792-376-212
2009/2010 '2 - Karol Zniszczoł tel. 792-376-212
2011 - Tomasz Kąsek tel. 503-532-970
2012 - PiłkarskiePrzedszkole.pl dla dzieci uczęszczających do zespołu szkolno - przedszkolnego w Ornontowicach oraz Mateusz Zdrzałek tel. 511-045-899 dla dzieci nie mających możliwości trenować pod szyldem Piłkarskiego Przedszkola

Dążymy do takiej gry - zobacz materiał VIDEO:
tutaj trampkarze - tutaj rezerwy - szkolenie: percepcja

Charakterystyka pracy trenera Sikory - tutaj

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości