Drama Zbrosławice - Gwarek Ornontowice 3:2 (3:2)
Gwarek:
Latka, Steuer, Majeranowski, Rajca, Boczar, Jedyński, Kaszok, Sewerin, Zdrzałek, Raczyński, Miłek. Zagrali również: Kasprzyk, Cioch, Giga
Bramki: Sewerin, Kaszok (k)
Dzisiaj tracimy trzy punkty mimo strzelenia dwóch bramek i momentami przygniatającej przewadze. To efektowne spotkanie przegraliśmy w pierwszych 8 minutach, kiedy to miejscowi przy naszej biernej postawie trafili do naszej siatki dwukrotnie. Po tych bramkach, pomijając jeszcze jedną chwilę słabości przy stracie trzeciego gola graliśmy całkiem nieźle. Jeszcze w pierwszej połowie bramkę na 2:1 strzelił Sewerin a na 3:2 Kaszok z rzutu karnego – wydawało się, że w drugiej połowie przechylimy szalę zwycięstwa na naszą stronę. Niestety olbrzymia determinacja gospodarzy brak u naszych zawodników spokoju a może i szczęścia w sytuacjach podbramkowych spowodowały, że nasza sytuacja w tabeli ligowej stała się nieciekawa. Do końca sezonu pozostały trzy spotkania i każde z nich będzie walką o pozostanie w elicie czwartoligowców. Mamy nadzieję, że już w najbliższą środę w pierwszym z tych spotkań z drużyną Szczakowianki Jaworzno zobaczymy Gwarek zwycięski grający z taką determinacją jak dzisiaj piłkarze ze Zbrosławic. My w Was wierzymy uwierzcie i Wy – do boju!