Nowy Zarząd

W dniu 16 maja w sali konferencyjnej Gwarka odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, podczas którego podsumowano działalność Klubu za rok ubiegły, przedstawiono plan działania na rok bieżący oraz wybrano nowy Zarząd Klubu.
Najważniejszą częścią spotkania był jednak wybór nowego Zarządu Gwarka. Na Prezesa złożono jedną kandydaturę – Marcina Siwika, którego w głosowaniu tajnym poparła zdecydowana większość zgromadzonych. Również w głosowaniu tajnym wybrano pozostałych członków Zarządu, którymi zostali: Łukasz Nieużyła, Paweł Nieradzik, Krzysztof Oszek oraz Symeon Rzymski.
Wybrano także skład Komisji Rewizyjnej:
Przewodniczący – Robert Kwarciński,
Członek – Katarzyna Gluch,
Członek – Tomasz Wawrzeń
                                                                                                                            Tekst i zdjęcie Gmina Ornontowice.