Walczymy dalej!

Gwarek Ornontowice – Szczakowianka Jaworzno 1:1 (0:0)
Gwarek:
Latka, Steuer, Małkowski, Rajca, Boczar, Jedyński, Kaszok, Sewerin, Miłek, Kasprzyk, Raczyński.
Zagrali również: Giga, Cioch, Gonzalo
Bramka: Kaszok (k)
Bardzo nerwowy mecz dwóch drużyn walczących o utrzymanie. Dużo niedokładności i błędów, ale też dużo walki o zwycięstwo. My swoją doskonałą okazję w drugiej połowie zmarnowaliśmy natomiast rywale mogli zejść, jako zwycięzcy, gdy po pięknym strzale objęli w samej końcówce prowadzenie, na szczęście szarża Gigi została nieprzepisowo zatrzymana przez obrońcę przyjezdnych i niezawodny Kaszok zamienił rzut karny na bramkę wyrównującą. Walczymy dalej wszystko w naszych rękach, głowach a przede wszystkim nogach. Kończąc i widząc ile wysiłku kosztuje nas ta końcówka sezonu pozwolę sobie przytoczyć taką sentencję akurat dzisiaj zasłyszaną: „nauczcie się kochać te chwile, gdy wszystko boli a klatka piersiowa wam krzyczy mam dość” - nigdy się nie poddawajcie!