Zwycięstwo! Zdjęcia na Facebooku!

Gwarek Ornontowice - ROW 1964 II Rybnik 5:0 (3:0)
Zdjęcia z meczu autorstwa Sary Mazurek do obejrzenia na Facebooku - zapraszamy!
1:0 - Boczar 12 minuta, 2:0 - Niewiedział 35 minuta, 3:0 - Sewerin 44 minuta, 4:0 - Kowalczyk 46 minuta-samobójcza, 5:0 - Oleksy 83 minuta.
Sędziował Zbigniew Szymanek (Katowice). Widzów 100.
GWAREK: Płoskonka - Rajca, Niewiadomski, Poloczek, Korzeniowski - Ferensztain (75. Tomecki), Boczar, Niewiedział (83. Limanówka), Sewerin (65. Sikora) - Zdrzałek, Kasprzyk (80. Oleksy). Trener Jarosław BRYŚ.
ROW II: K. Ślisz - Kowlaczyk, Adamczyk, Grabiec, Kurc - Szymura, Polok, Klimczuk, Stokowski - Gorzawski, Niećko (46. Kufka). Trener Dariusz WIDAWSKI.
Nie wiemy czy ROW Rybnik ma takie problemy kadrowe czy może sztab szkoleniowy drugoligowca tak zlekceważyły Gwarek, że do Ornontowic przysłał bardzo młody niedoświadczony w zmaganiach seniorskich skład. Nasi piłkarze nie rozegrali jakiegoś wielkiego spotkania a mimo to wykorzystując zaledwie ułamek stworzonych przez siebie sytuacji bramkowych pięciokrotnie ulokowali piłkę w bramce rywali i za to należą się im słowa uznania! Prawdziwy egzamin czeka naszą drużynę już za tydzień na boisku rewelacyjnego beniaminka z Ruptawy i w tedy poznamy jej prawdziwą wartość!