Tylko On!

Granica Ruptawa – Gwarek Ornontowice 1:1 (1:0)
1:0 – Harasymov 45 minuta, 1:1 – Korzeniowski 65 minuta.
Sędziował Szymon Grabara (Sosnowiec). Widzów 50.
GRANICA: Paś – Syrek, Mgłosiek (60. Muras), Jagła (60. Mizia), Kowal – D. Łyżwa, Męzik, Kasprzak, Harasymov – Wojtków, Gryta (86. M. Łyżwa). Trener Adam ŚMIGIELSKI.
GWAREK: Płoskonka – Rajca, Niewiadomski, Poloczek, Korzeniowski – Ferensztain, Niewiedział, Boczar (90. Limanówka), Kasprzyk (88. Sikora) – Sewerin (64. Foszmańczyk), Zdrzałek (90+4. Oleksy). Trener Jarosław BRYŚ.
Żółte kartki: Kasprzak, Kowal, D. Łyżwa, Gryta, M. Łyżwa – Boczar.
Niestety tylko jeden z naszych zawodników Mariusz Korzeniowski wyciągnął wnioski z pobytu na strzelnicy i zabrał ze sobą na mecz prawdziwą amunicje i to on fenomentalnym strzałem z 30 metrów zdobył bramkę dająca nam kolejny remis w wyjazdowym meczu. Dzisiejsze spotkanie to kolejny mecz naszej drużyny, w którym przez prawie 90 minut prowadzimy grę i stwarzamy sobie wiele sytuacji bramkowych. Niestety to kolejny mecz, w którym szwankuje ostatnie decydującego podanie, a gdy te się już uda strzelamy ślepakami. Trudno nie odnieść wrażenia, że aby na stałe zagościć w czołówce IV ligi zdecydowanie musimy poprawić skuteczność - niestety za walory estetyczne w piłce nożnej punktów nie przyznają.