Tylko jedno wzmocnienieI

Tylko jedne wzmocnienie ale konkretne!
Widoczny na zdjęciu zawodnik to Michał Staszowski, wychowanek Rozwoju Katowice, później zawodnik Ruch Chorzów, Polonii Łaziska i ostatnio drugoligowej Jaroty Jarocin. 22 letni mierzący 185 cm i ważący 83 kg Michał gra na pozycji środkowego obrońcy, w przed sezonowych sparingach już pokazał że jego mocną stroną jest gra głową zarówno w defensywie jak i w ofensywnych stałych fragmentach gry naszej drużyny. Michałowi życzymy piłkarskiego zdrowia oraz sukcesów w barwach naszego klubu! Do Gwarka wrócił z wypożyczenia do Sokoła Orzesze Dawid Boczar a do treningów  powrócił Robert Metelski - biorąc pod uwagę fakt, że nikt naszego klubu nie opuścił to można mieć nadzieję że stabilna i doświadczona kadra będzie w tym sezonie naszym atutem!