Lepsza gra niż wynik!

Unia Dąbrowa Górnicza - Gwarek Ornontowice – 3:0 (2:0)
Spałek, Błaszczyk, Steuer. Rocki. Majeranowski. Miłek. Jedyński, Lewandowski, Zdrzałek, Gogatishvili, Boczar
Zagrali również: Raczyński, Kowalik, Stosiek, Wystop
Wydaje się, że po dzisiejszym spotkaniu mimo porażki możemy z optymizmem patrzeć w przyszłość. Mamy drużynę młodą i ambitną, która ma w sumie za sobą dopiero trzeci wspólny mecz. W pierwszym wyglądało to dramatycznie w drugim bardzo dobrze dzisiaj znowu trochę gorzej, ale to normalne przy tak dużej liczbie nowych i do tego młodych zawodników. Wygląda na to, że Unia Dąbrowa Górnicza będzie kolejny sezon walczyła o najwyższe cele w czwartej lidze. Zawodnicy Gwarka dzisiaj pokazali, że chcą iść w ich ślady, ale spokojnie do tego potrzeba czasu i zgrania. Pokazaliście dzisiaj się momentami z bardzo dobrej strony, zagraliście odważnie stwarzając dużo okazji do strzelenia bramek - kilkukrotnie fantastycznie bronił bramkarz Unii, raz pomógł mu słupek a kilkukrotnie zabrakło zimnej krwi by umieścić piłkę w bramce rywali.
Panowie zbieramy siły na sobotę przed nami kolejny faworyt czas na kolejną niespodziankę!