3:4!

Gwarek Ornontowice – Ruch Radzionków 3:4 (1:1) ULTRA SKRÓTEM
Gwarek:
Spałek, Mizera, Steuer. Rocki. Majeranowski. Miłek. Jedyński, Lewandowski, Zdrzałek, Gogatishvili, Boczar
Zagrali również: Raczyński, Kowalik, Stosiek, Mazur
Bramki: sam., Lewandowski x2
Niezwykłym widowiskiem było dzisiejsze spotkanie w Ornontowicach. Siedem bramek, nagłe zwroty akcji, żywiołowo dopingująca grupa przyjezdnych kibiców i przede wszystkim bardzo dobra gra obu drużyn. Po tym, co dzisiaj zobaczyliśmy w grze naszej drużyny możemy mieć nadzieję, że cała praca, jaka jest wykonywana na treningach zaczyna przynosić efekty. Żeby jednak zacząć systematycznie punktować w tej silnej lidze musimy dążyć do eliminacji powtarzających się błędów w grze obronnej. Bez skutecznej gry z tyłu nawet najładniejsza i skuteczna gra do przodu na nic się nie zda. Łatwość, z jaką dzisiaj straciliśmy w ostatnich minutach meczu dwie bramki była porażająca i niedopuszczalna w przyszłości. Doskonała praca całej drużyny przez 85 minut gry została roztrwoniona w kilka chwil. Najwyższy czas, aby zebrane doświadczenia w pojedynkach z czołowymi drużynami ligi przekuć na punkty w najbliższych spotkaniach, kiedy zmierzymy się z drużynami nieco niżej notowanymi od naszego dzisiejszego rywala.