Tabela nie kłamie!

Gwarek Ornontowice - GKS Radziechowy-Wieprz 1:3 (1:1)
Skład: Pilny - Wojtoń, Ferensztain, Tomecki G., Hermann - Sadowski, Wilk, Boczar, Saliński - Kasprzyk, Zdrzałek J.
Bramka: Saliński
Mimo bardzo dobrej postawy w pierwszej połowie i niezłej w drugiej ostatecznie tracimy trzy bramki i przegrywamy cały mecz. To, co w spotkaniach z drużynami niżej notowanymi kończyło się bez konsekwencji z dzisiejszym rywalem nie przeszło. Grający spokojnie, cierpliwie i dokładnie zawodnicy GKS-u wykorzystali każdy najmniejszy błąd naszych zawodników popisując się stuprocentową skutecznością! Można się tylko zastanawiać jak przebiegałoby to spotkanie gdyby nie absencja w naszym zespole trzech kluczowych zawodników, którzy ostatnio naprawdę byli w wysokiej formie? Nie ma jednak, co gdybać – gramy dalej przed nami równie mocni rywale – do boju!
Bramki ze strony FiodorentinaTV