Drama Kamieniec - GKS Gwarek Ornontowice 1:0 (0:0)
Zdjęcia z meczu autorstwa Małgorzaty Sędzimir-Pszowwskiej -  tutaj
Gwarek: D. Pilny- Ł. Górczyk, K. Ambrożkiewicz, K. Bednarz, K. Tomecki- P. Sadło, M. Adamczyk, Sz. Pawlik- D. Lewandowski, R. Cieśliński, P. Tomecki
Grali również: D. Kabała, B. Juźwik, L. Fiegler
Drugi zespół stoczył ostatni bój w tym roku w walce o ligowe punkty. Mecz rozegrany awansem z rundy wiosennej z Dramą Kamieniec zakończył się porażką 0-1. Spotkanie było ciekawym widowiskiem zwłaszcza w pierwszej połowie, kiedy to Gwarek stworzył kilka komfortowych sytuacji do zdobycia gola, natomiast miejscowi odpowiadali seriami rzutów rożnych, po których obronną ręką wychodzili nasi młodzi piłkarze. Tej części gry towarzyszyło dość szybkie tempo przeprowadzanych akcji, do których zawodnicy obu ekip wprowadzili wiele męskiej i agresywnej gry. Gracze Gwarka w przebiegu pierwszych 45 minut zdołali zaznaczyć własny styl, posiadając inicjatywę w polu. Druga połowa w wykonaniu naszego teamu okazała się słabsza nie tylko z powodu utraconej bramki ze ....stałego fragmentu gry! Dośrodkowana szybko piłka w pole karne po rzucie wolnym z boku z okolic 35 metra powędrowała na głowę wchodzącego gracza gospodarzy, który kontrującym uderzeniem ulokował futbolówkę w siatce. Gwarek nie stwarzał dogodnych sytuacji i mniej sprawnie rozgrywał piłkę, co spowodowało, iż drugie 45 minut wymknęły się spod kontroli i to piłkarze z Kamieńca byli bliżej kolejnego trafienia. Nie mniej jednak zespół do samego końca wykazywał zaangażowanie, dzielnie radząc sobie w fizycznych starciach z graczami Dramy. Pomimo porażki zespół uplasował się na szóstej pozycji w ligowej tabeli, co należy odebrać za wynik relatywnie przyzwoity. Gwarek w tej debiutanckiej dla siebie rundzie w przeważającej większości spotkań potrafił narzucić swój styl gry a piłkarze udowodnili, że są w stanie rywalizować z przeciwnikami, opierającymi własną grę na aspektach głównie siłowych. Niewątpliwie rozegrane spotkania pozwoliły przyzwyczaić się do wymogów A-klasowych przede wszystkim pod względem standardów fizycznych, bowiem w elementach, składających się na szeroko pojętą kulturę gry to Gwarek zazwyczaj dominował. Teraz przed drużyną okres roztrenowania a następnie okres przygotowawczy, gdzie czynnik presji wyniku