Gdyby za posiadanie piłki... FOTO!

Gwarek Ornontowice - Szczakowianka Jaworzno 1:1 (1:1) Zapraszamy na stronę http://www.jaworznianin.pl
1:0 - Grzyb 30 minuta, 1:1 - Niedzielski 36 minuta.
Sędziował Andrzej Gorzawski (Rybnik). Widzów 100.
GWAREK: Płoskonka - Rajca, Poloczek, Grzyb, Korzeniowski - Boczar, Oleksy (62. Drapała), Foszmańczyk (72. Sewerin), Niewiedział - Zdrzałek, Kasprzyk. Trener Jarosław BRYŚ.
SZCZAKOWIANKA: Budka - Repa (33. Śliwiński), Rodziewicz, Kiczyński, Dworak - Walczak, Biskup, Mrożek, Molenda (78. Chrapek) - Leda (52. Żurawik), Niedzielski. Trener Andrzej SERMAK.
Żółte kartki: Boczar, Płoskonka - Kiczyński, Biskup.
Gdyby za posiadanie piłki dawali punkty to ten  mecz byśmy wygrali. Niestety liczy się to co w "sieci". Tak w sumie to całkiem niezłe spotkanie zobaczyliśmy dzisiaj w Ornontowicach. Praktycznie trudno się do czegoś doczepić w grze Gwarka. Od pierwszej do ostatniej minuty cała drużyna solidarnie dążyła do zwycięstwa i jedyne, czego zabrakło to konsekwencji i koncentracji w grze obronnej. Niestety jak już objęliśmy prowadzenie, co ostatnio nie zdarzało się często, to po raz kolejny straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry, a że od tego momentu piłkarze Szczakowianki ustawili gęste zasieki przed własną bramką, których nie udało się nam sforsować, to całe spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym. Pozostało przeanalizować wiele godzin nagranych materiałów video, wyciągnąć odpowiednie wnioski i przygotować właściwą formę na wiosnę by poprawić pozycję w tabeli - wydaje się, że drużynę na to stać - powodzenia!