Powalczyliśmy!

Gwarek Ornontowice – Decor Bełk 1:3 (1:0)
Skład: Pilny - Wojtoń, Herrmann, Tomecki G., Oleksy - Sadowski, Wilk, Niewiedział, Boczar, Saliński -, Zdrzałek J. zagrali: Lewandowski, Adamczyk
1’ - 1:0 Sadowski, 65’ - 1:1 sam., 69’ - 1:2 Olczak, 94’ - 1:3 Wybierek
Po beznadziejnej postawie w Pszczynie nie spodziewaliśmy się, że nasza drużyna jest wstanie postawić się liderowi. A tu miła niespodzianka zobaczyliśmy niezłe emocjonujące spotkanie od pierwszej do ostatniej sekundy. Szkoda, że w decydujących momentach ambicja naszych zawodników wzięła górę nad rozsądkiem i zimną głową. Piłkarze z Bełku nie byli wyrozumiali i wykorzystali każdy błąd. Chwała drużynie, że po stracie bramki nie załamała się i do końca walczyła o punkty. Niestety po raz kolejny rywale z za miedzy pokazali doskonała umiejętność kontrataku i po profesorsku nas wypunktowali. Gratulujemy zwycięzcom, a sami skupiamy się na najbliższych spotkaniach. W dniu dzisiejszym zagraliśmy bez trzech podstawowych zawodników, a mimo to zmiennicy pokazali, że możemy na nich liczyć. Ilość spotkań w najbliższym miesiącu wskazuje na to, że o miejscach w tabeli będą decydowały dobre i wyrównane składy personalne walczących drużyn.