Nazwiska zobowiązują!

Unia 0 - 2 GWAREK (0:0)
KS Unia Racibórz: Kuchta, Bochenek, Mizia, Pientka, Woniakowski, Remień, Kapinos, Ignacek, Plewa, Chałupiński, Kocot. Rezerwowi: Krupa, Durda, Binek, Trzeciak, Jędrzejewski, Tolpa, Wybraniec
Gwarek Ornontowice: Pilny, Wojtoń, Ferensztajn, Tomecki, Herrmann, Kasprzyk, Niewiedział, Boczar, Saliński, Zdrzałek, Lewandowski. Rezerwowi: Kojdecki, Woźnica, Góra, Oleksy, Adamczyk, Książek
Bramki: 0 - 1 Lewandowski 64', 0 - 2 Adamczyk 92'
Trafne decyzje personalne sztabu trenerskiego zadecydowały, że z bardzo niegościnnego dla nas terenu Raciborza przywozimy cenne trzy punkty powoli przybliżające nas do utrzymania w IV lidze dodatkowo pozwalające walczyć o ustalone przed sezonem cele. O naszym zwycięstwie zadecydowała dobra gra całej drużyny, ale przede wszystkim bramki zdobyte przez zawodników noszących cenione w Ornontowicach nazwiska: Lewandowski i  Adamczyk. Gratulujemy i życzymy powodzenia w najbliższych decydujących spotkaniach. Cztery mecze gramy u siebie – czas zmienić niekorzystny bilans spotkań na własnym boisku!