Piłkarska sobota!

Gwarek Ornontowice – AKS Mikołów 1:1 (0:1) zdjęcia autorstwa Bartłomieja Boczara
Gwarek: Spałek - Kaszok, Steuer, Jedyński, Małkowski, Kasprzyk , Zdrzałek, Boczar , Wawoczny, Sewerin, Majeranowski. Zagrali również: Miłek, Ramirez, Saliński, Gałązkiewicz.
Bramka: Dawid Kaszok
Mecz derbowy a tu pierwsze- w sumie jedyne zawahanie się obrońców i od razu przegrywamy 0:1!
Ale dzisiaj, mimo iż na przeciwko siebie mieliśmy doskonale ustawioną drużynę AKS-u kierowaną przez byłego ligowego bramkarza Bartosza Solińskiego daliśmy radę! Dzięki ambitnej walce i agresywnej grze w 90 minucie udało się nam wyrównać. Wtedy to wspaniałym strzałem popisał się Dawid Kaszok – szacunek! Podsumowując były to całkiem ciekawe derby pełne zaangażowania i walki na całym bardzo trudnym, grząskim boisku. Przed nami ostatni mecz z liderem i wydaje się, że nie jesteśmy bez szans. W tym sezonie mamy bardzo ciekawą drużynę, która prawdę mówiąc może z każdym wygrać, ale jak na razie wskazują nasze wyniki i z każdym przegrać. My wierzymy w zwycięstwo, ponieważ teraz zagramy już bez obciążeń, mogąc pokazać pełnię swoich umiejętności!
Klasa B
Pawłów - GWAREK 1:5
Skład: Pilny- Tomecki, Nowak, Matras, Woźnica- Sikora Patryk, Kląskała- Kołoczek, Sikora Marek, Nieużyła - Metelski.
Bramki: 0-1 - Metelski (Sikora M), 0-2 - Sikora M (Nieużyła), 1-2 - Pawłów, 1-3 - Sikora M (Metelski), 1-4 - Tomecki (Pala), 1-5 - Sikora M (Pala).