Kryzysowe derby!

Najbliższe spotkanie Krupińskiego Suszec i Gwarka Ornontowice to spotkanie dwóch drużyn, których dopadł kryzys branży górniczej. Jak dotąd to my lepiej potrafiliśmy dawać sobie radę w tej trudnej sytuacji i gdyby nie ubiegłosobotnia klęska z Unią Racibórz raczej spokojnie podchodzilibyśmy do tego spotkania, a tak? A tak to nie wiemy, jaki Gwarek zobaczymy na doskonałej murawie boiska w Suszcu. Mamy nadzieję, że ten, który w tym sezonie zdobył już 20 punktów prezentując solidną i widowiskową grę. W to sobotnie popołudnie o tej samej godzinie na boisku pojawią się jeszcze dwie nasze drużyny. Rezerwy zagrają w Kozłowie z tamtejszym Ruchem a drużyna kobieca zagra na naszym boisku z Polonią Tychy.