Jak wyeliminować te błędy?

GKS Szombierki Bytom - Gwarek Ornontowice 1:0 (1:0)
Gwarek:
Opiela, Mazur, Steuer. Rocki. Majeranowski, Boczar. Kasprzyk M., Lewandowski K., Kowalik, Gogatishvili, Jedyński
Zagrali również:Stosiek, Gałązkiewicz.
Takich spotkań nie powinno się przegrywać, można je w najgorszym razie zremisować. Myślałem, że widziałem już wszystkie prezentacje przedstawiające sposoby na stratę gola w wykonaniu naszej drużyny, ale niestety myliłem się. Przegrywamy mecz, w którym nasz bramkarz nie był ani razu zmuszony do poważnej interwencji a mimo to piłka wpadła do naszej siatki po nieudanym, lecz szczęśliwie skutecznym dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkarza Szombierek. Pech, nieuwaga nieważne czasu na odrobienie strat mieliśmy bardzo dużo. Dzisiaj w te niedzielne południe największym naszym przeciwnikiem byliśmy my sami. Mimo momentami oblężenia bramki gospodarzy nie byliśmy wstanie stworzyć klarownej sytuacji, aby strzelić gola, dodatkowo mieliśmy też pecha raz piłka wylądowała na słupku raz na poprzeczce, ale to wszystko było za mało, żeby nie przegrać. W tabeli robi się gorąco i trzeba jak najszybciej zacząć punktować już najbliższa okazja w następną sobotę, kiedy to zagramy z nieobliczalną Przemszą w Siewierzu.