Eksperymentu ciąg dalszy!

Gwarek Ornontowice – Orzeł Mokre 2:1 (1:1)
Skład: Pilny - Wojtoń, Ferensztain, Tomecki G., Herrmann - Sadowski, Wilk, Niewiedział, Saliński - Kasprzyk, Zdrzałek.Zagrali również Boczar, Lewandowski i Adamczyk
Bramki: Zdrzałek x2
Eksperyment pod tytułem „testujemy system gry, co trzy dni mecz na amatorach” nabiera tępa! W dniu dzisiejszym zobaczyliśmy spotkanie derbowe, którego poziomu piłkarskiego za bardzo nie da się określić (widać już zmęczenie eksperymentem), ale jednego obu drużynom nie można odmówić a mianowicie zaangażowania i walki do ostatniej minuty. Dzisiaj te mimo wszystko emocjonujące spotkanie wygraliśmy głównie, dlatego że nasz podstawowy napastnik Jakub Zdrzałek przypomniał sobie, jaka powinna być jego rola na boisku i dwoma trafieniami zapewnił nam, bardzo ważne, trzy punkty. Gratulujemy całej drużynie i życzymy dalszych sukcesów w kontynuacji tego szaleńczego maratonu aż do ostatniego gwizdka w tym sezonie, który zabrzmi na zakończenie spotkania z Wilkami w Wilczy.