Dobrej passy ciąg dalszy!

Z tegorocznych spotkań Gwarka można wyciągnąć tylko jeden wniosek: Szanowny Kibicu czy Sympatyku Naszego Klubu nie musisz jeździć na siatkówkę czy piłkę ręczną by poczuć dreszcz emocji naprawdę porównywalne przeżycia Gwarek gwarantuje Ci na wyjazdach! Gratulacje dla całej drużyny i szacunek za wyjście zwycięsko z kolejnego piłkarskiego horroru.
Jeśli idzie o sam przebieg spotkania to pełni podziwu dla profesjonalizmu naszych kolegów z Jaworzna zapraszamy do przeczytania relacji ze strony Szczakowianki - tutaj
Niestety nic nie zmieniło się w wynikach naszych rezerw. Zmienił się trener doszło kilku dobrych zawodników jednak klątwa ostatniej drużyny cięgle trwa - mimo olbrzymiej przewagi i wielu sytuacji do zdobycia bramki piłka nie chciała wylądować w siatce rywali natomiast w naszej wylądowała przy najmniejszej okazji. Przegrywamy kolejny mecz tym razem 0:1 z Olimpią Pławniowice. Nie ma się co przejmować przecież to piłka amatorska, która powinna sprawiać przyjemność jak o tym będziemy pamiętać i zostawiać serce na boisku, jak to było dzisiaj, to i szczęście w końcu wróci.