Zapraszamy na mecz!

Niedzielny mecz będzie pierwszym, w którym nasi wychowankowie a właściwie wychowankowie doskonałego trenera Grzegorza Sikory przystąpią do meczu w seniorskiej piłce bez swojego wychowawcy. Można śmiało powiedzieć, że tym sposobem ostatecznie wstąpią na ścieżkę bez powrotu prowadzącą do dorosłej piłki. Mamy nadzieję, że w ramach podziękowań dla trenera pokażą, że dojrzeli i nie tylko potrafią ładnie grać w piłkę, ale również skutecznie. Trenerowi dziękujemy wszyscy za wspaniałą robotę, jaką wykonał z tymi chłopcami i życzymy mu powodzenia z kolejną grupą młodych zawodników Gwarka. Tak naprawdę to chyba nie musimy mu niczego życzyć, bo jesteśmy pewni jego umiejętności i fachowości oraz tego, że kolejną grupę zdolnych młodych ludzi przeprowadzi z sukcesem do dorosłości.
Naszą młodzież grającą w rezerwach będzie obecnie prowadził trener Marcin Waniczek - to pod jego opieką zespół awansował do klasy A. Obecnie cel jest trochę inny - utrzymanie II zespołu w klasie A. Patrząc na zapowiadane wzmocnienia powracających po przerwie kilku doświadczonych z naprawdę bogatą przeszłością zawodników cel wydaje się całkiem realny!
Jeśli idzie o pierwszą drużynę to zagra ona w sobotnie popołudnie w Jaworznie z miejscową Szczakowianką. Jako, że ostatnio ta drużyna bardzo nam pasowała to wydawać by się mogło, że jedziemy po 3 punkty. Nic bardziej mylnego nasi dzisiejsi rywale w tej rundzie spisują się bardzo dobrze i raczej z kwitkiem odsyłają swoich rywali do domu – czeka nas bardzo trudne zadanie – powodzenia!