13 miejsce w 13 sezonie w IV lidze!

Gwarek Ornontowice – Unia kosztowy 1:1 (0:0) UNIA TV
Gwarek:
Latka, Steuer, Małkowski , Rajca, Boczar, Jedyński, Kaszok, Sewerin, Giga, Kasprzyk, Zdrzałek. Zagrali również: Raczyński, Cioch, Majeranowski
Bramka: Rajca
Nie tego spodziewaliśmy się przed rundą wiosenną. Powinno być znacznie lepiej, ale mogło być i gorzej. Decydującym momentem naszych kłopotów stał się mecz z ostatnim w lidze Grodźcem. Jako nieliczni straciliśmy w starciu ze zdegradowanym już rywalem trzy punkty i zaczęła się nerwówka. Mimo wszystko panowie szacunek za postawę do samego końca rozgrywek. Tak to nie szydera. Pozwolę sobie zwrócić uwagę na fakt, że ta wiosna od samego początku była dla nas dziwna. Wielu zawodników rywali w meczach przeciwko nam strzeliło swoje bramki życia, my natomiast marnowaliśmy okazje bądź trafialiśmy na życiową formę bramkarzy naszych przeciwników. Nie szło nam, ale dzięki nieustępliwości i walce o każdy najmniejszy punkt daliście radę. Jeśli idzie o dzisiejsze spotkanie to było to zdecydowanie najefektowniejsze widowisko na naszym stadionie w tym roku. Prawdę mówiąc, gdyby wynik tej potyczki brzmiał 5:5 to byłoby to prawdziwe odzwierciedlenie tego szaleństwa, które dzisiaj oglądaliśmy na boisku. W głównych rolach wystąpiły dzisiaj poprzeczki, słupki i bramkarze! Naszym rywalom grało się łatwiej oni mieli utrzymanie zapewnione my graliśmy o życie tym większe gratulacje, że w chwili próby utrzymaliście nerwy na wodzy i daliście radę!!!