Szóste zwycięstwo z rzędu!

Gwarek II Ornontowice - Start Kleszczów 4:1 (3:1)
Bramki: D. Lewandowski 6' (as. J. Sewerin), P. Sadło 12' (as. D. Lewandowski), P. Oleksy 23' (as. D. Kabała), M. Adamczyk (bez as.)
Kartki żółte: R. Botor 44', 52', M. Limanowka 24', 72'
Kartki Czerwone: R. Botor 52' i M. Limanowka 72'
Skład: J. Porembski, M. Limanowka, D. Milek kpt., M. Bednarz, K. Bednarz, P. Sadło ( 46' M. Wojtoń), D. Kabała ( 60' D. Kołodziej), R. Botor, P. Oleksy, D. Lewandowski (46' M. Adamczyk ), J. Sewerin (75' W. Błoński).

Zdjęcia autorstwa Sary Mazurek - tutaj

Doskonałe spotkanie w pierwszej połowie i na początku drugiej. Widowiskowa i skuteczna gra naszej drużyny. Niestety w drugiej połowie kilka poważnych błędów sędziego doprowadziło do tego, że nasi młodzi zawodnicy dali się ponieść emocjom i próbując samodzielnie wymierzać sprawiedliwość doprowadzili do osłabienia drużyny. Ostatnie dwadzieścia minut graliśmy w dziewięciu i tutaj miła niespodzianka! Okazało się, że w tej ekstremalnej sytuacji drużyna zagrała doskonale nie dając przeciwnikowi żadnej szansy na zmianę wyniku. Brawo - czekamy na kolejne zwycięstwa!