Informacje

Z dumą informujemy, że nasza szkółka uzyskała Srebrny Certyfikat PZPN. Przyznanie naszej szkółce piłkarskiej certyfikatu na poziomie srebrnym jest równoznaczne ze spełnieniem przez nas szeregu surowych kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia.
Takie wyróżnienie pozwoliło nam na dołączenie do elitarnego grona szkółek, będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania piłkarskich umiejętności.

Głównym celem naszej szkółki jest rozwijanie pasji do piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży w połączeniu z wyszkoleniem zawodników gotowych w przyszłości do współzawodnictwa zarówno w sporcie profesjonalnym jak i tym amatorskim.
Nauczanie oraz wychowywanie do właściwego funkcjonowania w piłce nożnej oraz życiu codziennym jest nadrzędnym celem naszej pracy.
Poprzez codzienne relacje z młodymi piłkarzami, piłkarkami dążymy do wpajania im zdrowych nawyków i wartości , które pomogą im w przyszłości funkcjonować zarówno w życiu sportowym jak i tym prywatnym czy zawodowym.
Dlatego też w celu przygotowania młodego zawodnika do życia codziennego - podczas zajęć treningowych wytwarzamy w grach, ćwiczeniach „problemy – przeszkody” które zawodnicy muszą sami odnaleźć , poszukując odpowiednich rozwiązań. Wszystko to na bazie naszych przekazywanych w treningach odpowiednich dla danej sytuacji wskazówek czy zaleceń.
W chwili obecnej charakteryzuje nas środowisko doświadczonych trenerów z wysokimi kwalifikacjami trenerskimi (trenerzy z licencja Uefa A) którzy przede wszystkim są wykwalifikowani i spójni w przyjętym procesie szkolenia. Pracując z pasją i planem wierzymy w przyjęty proces szkolenia.
Charakteryzuje nas również bardzo dobra baza sportowa:
- stadion piłkarski,
- trzy treningowe boiska trawiaste - w tym jedno oświetlone,
- dwa oświetlone boiska sztuczne – orliki,
- dwie sale gimnastyczne oraz salka do treningu motorycznego czy bramkarskiego,
- salka konferencyjna – przystosowana do odpraw wideo.
Naszym atutem są również rodzice naszych zawodników , którzy poprzez dobry kontakt z trenerami oraz edukację - kulturalnie kibicują swoim zawodnikom, oddając odpowiedzialność trenerom do podejmowania odpowiednich decyzji.
Przy wsparciu sponsorów oraz przed wszystkim rodziców dążymy również do pełnego ujednolicenia ubioru zawodników, którzy dzięki temu czują spójność grupy utożsamiając się z naszym klubem.
Kadra szkoleniowa:
Sikora Grzegorz
(tr. koordynator) roczniki 2010/2011, 501 359 384, gsikora1@o2.pl
Musiał Andrzej roczniki 2007/2008, 606 659 880, andrzej_musial@onet.pl
Zdrzałek Mateusz roczniki 2010/2011  oraz roczniki 2016/2017  511 045 899, zdrzalekmat@gmail.com
Mikos Robert roczniki 2011/2012 oraz rocznik 2015 i młodsi, 503 755 33, robert.mikos1@gmail.com
Michalak Piotr roczniki 2013/2014, 534 591 905, maveric83@interia.pl
Kevin Rocki rocznik 2017/2018/2019, 513 512 739 , kevin.rocki2001@gmail.com
Nowak Paweł trening bramkarski, 693 714 397, paw.now96@gmail.com

Zapraszamy do dołączenia do nas.
Trenerzy przedstawią zasady przyjęć dzieci i młodzieży na poszczególnych etapach szkolenia.

Dążymy do takiej gry - zobacz
materiał VIDEO:
tutaj trampkarze - tutaj rezerwy - szkolenie: percepcj