Szkoda!

Szczakowianka Jaworzno - Gwarek Ornontowice 1:4 (1:2)
Oto bohaterowie sezonu: Spałek, Ćwik, Mazur, Cichoń, Miłek, Zdrzalek, Boczar, Rytykovsyi, Kasprzyk , Kowalik, Kryvych, Ściślak, Lewandowski, Bryzdenko, Gogatiszwili, Ściślak, Gonzalo, Błaszczyk, Raczyński, Rocki, Steuer
Bramki w dzisiejszym meczu strzelili: Miłek (k.), Kowalik, Lewandowski, Kasprzyk
Trener Łukasz BILIŃSKI.
Koniec tego niesamowitego sezonu. Niesamowitego ponieważ rozpoczęliśmy drużyną budowaną praktycznie od nowa. Momentami było ciężko, momentami było sensacyjnie wspaniale! Przez większą część sezonu drużyna się zgrywała nie tylko piłkarsko ale i językowo. Byliśmy chyba jedyną ekipą w lidze w barwach, której występowało pięciu obcokrajowców z Meksyku Gruzji i Ukrainy. Gdy się już wszyscy dogadali to zaczęli grać i to jak? Piorunująca końcówka sezonu to nie tylko zasługa samych zawodników ale również doskonale zgranego sztabu szkoleniowego pod wodzą Łukasza Bilińskiego. Szkoda dla nas tylko tego, że praca trenera została zauważona i będzie on kolejnym naszym transferem do znacznie wyższej ligi. No cóż stajemy się pomału kuźnią nie tylko piłkarskich talentów ale i trenerskich. Trenerze powodzenia! Jeśli chodzi o drużynę to mamy nadzieję, że w tym roku nie będziemy musieli wszystkiego budować od nowa. Wydaje się, że występuje u nas wielu młodych graczy mających nadzieję na zrobienie większej kariery niż gra w czwartej lidze ale żeby tego dokonać w najbliższym sezonie muszą potwierdzić swój talent. Panowie wierzymy w Was!