Powodzenia!

Nowym trenerem został Marcin Wroński.
Absolwent AWF w Katowicach.
Aktualny stopień trenerski - UEFA A - kurs ukończony w szkole trenerów PZPN w Białej Podlaskiej.

Ostatni klub, Start Sierakowice (liga okręgowa) - awans z drużyną o 2 klasy rozgrywkowe (Od Klasy B do Ligi Okręgowej).
Przed podjęciem pracy w Starcie pierwszy trener seniorskich drużyn - Jedność Jejkowice (sezon 2013/2014 klasa okręgowa) oraz drużyny Fortuna Gliwice (sezon 2014/2015 4 liga - śląsk). W latach 2010 - 2018 - trener grup młodzieżowych w Akademii Piast Gliwice (w 2018 roku Mistrz Śląska z rocznikiem 2001).
Jako zawodnik wychowanek Piasta Gliwice, poprzednie kluby: Jedność 32 Przyszowice, Gwarek Ornontowice, Gazobudowa Zabrze, Włókniarz Kietrz, Unia Kunice (Żary), Carbo Gliwice, Tempo Paniówki, KS 94 Rachowice, Jedność Jejkowice, Fortuna Gliwice.
Najwyższy poziom rozgrywkowy, na którym udało się wystąpić nowemu trenerowi to stara 3 liga w drużynie Unii Żary.