Pierwsze zwycięstwo na własnym stadionie!

Gwarek Ornontowice – Ruch Kozłów 7:1 (5:0)
Skład: Pilny, Limanówka, Wojtoń ('63 Jóźwik), Tomecki G, Bednarz (Górczyk '46), Sadło, Adamczyk, Oleksy ('53 Talar), Tomecki P (Lewandowski '46), Cieśliński, Kabała
Bramki: 2x Oleksy ('3, '8), 2x P. Tomecki ('13, '21), 2x Kabała ('60, '92), Cieśliński ('27)
Żółte kartki: Wojtoń, Sadło, Cieśliński
Przekonujące zwycięstwo odniosła w ostatniej kolejce II drużyna Gwarka Ornontowice, wygrywając w stosunku 7:1 nad zespołem Ruchu Kozłów. Wynik wprawdzie wydaje się wysoki, jednakże ogromna ilość niewykorzystanych sytuacji paradoksalnie ograniczyła rozmiary zwycięstwa do minimum. Prócz tego nieskutecznie realizowanego elementu, młodzi zawodnicy wraz z dobrze wkomponowującym się w grę zaplecza czwartoligowców Grzegorzem Tomeckim zaprezentowali w wielu fazach spotkania I połowy zorganizowany futbol, dominując rywali.
To uporządkowanie działań i ukazywana kultura gry z pierwszy 45 minut straciły na jakości w II części gry, bowiem w poczynania piłkarzy wdarła się pewna doza chaosu, co w konsekwencji skończyło się wykorzystaniem jednej z kilku stworzonych okazji do zdobycia bramki przez rywali. Dla naszego zespołu wszystkie 7 bramek padło po pomysłowo przeprowadzonych akcjach, z czego dwie w postaci strzałów Pawła Oleksego było przedniej urody. Po dzisiejszej ligowej potyczce widać, że zespół uczynił mały krok w przód i optymistycznie może przystępować do pracy przed zbliżającymi się kolejnymi meczami.