Królowie wyjazdów!

RKS Grodziec - Gwarek Ornontowice 1:2 (0:1)
Gwarek: Spałek - Rajca, Steuer, Jedyński, Małkowski, Miłek , Oleksy, Wawoczny, Saliński, Sewerin, Kaszok. Zagrali również: Gonzalez Lopez Ramirez, Boczar, Zdrzałek, Gałązkiewicz, Majeranowski.
Bramki: Steuer, Gonzalo!
Zdaliśmy dzisiaj kolejny egzamin pokonując RKS Grodziec na jego terenie. Dziwne to było spotkanie, w którym wydawało się, że mamy wszystko pod kontrolą. Stworzyliśmy sobie wiele dobrych okazji do pokonania bramkarza rywali i graliśmy naprawdę przyzwoite spotkanie. Bramki w tym spotkaniu z dobrych okazji jednak nie zdobyliśmy a na prowadzenie dwubramkowe wyszliśmy po fantastycznych akcjach. Pierwszą zakończył strzałem głową Jakub Steuer a drugą w iście meksykańskim stylu Gonzales Lopez Ramirez! Można powiedzieć, że było to spokojne 90 minut dla naszych kibiców gdyby nie dziwna decyzja sędziego w samej końcówce, który zamiast podyktować rzut karny lub wolny dla naszej drużyny (faul rozpoczął się przed polem karnym) ukarał naszego zawodnika żółtą kartką za symulację? Szybka kontra rywali zakończyła się faulem i rzutem wolnym zamienionym przez miejscowych na kontaktową bramkę. Ta sytuacja podziałała na piłkarzy Gwarka mobilizująco i mimo doliczenia przez sędziego 5 minut nie daliśmy rywalom więcej szans na stworzenie groźnej sytuacji pod naszą bramką. Brawo drużyna - gramy dalej o kolejne zwycięstwa – najlepiej do ostatniej kolejki!