Echa pomeczowe (źródło Facebook)

Może nie wszyscy korzystają z Facebooka więc przytaczamy kilka tekstów z tego portalu społecznościowego!

Redakcja strony Facebookowej, znana z ogromnego dystansu do wielu spraw przypomina, że w kwestii kontaktowania się z którymkolwiek z piłkarzy, którzy pojawili się na murawie w trakcie sobotniego meczu, przed jego numerem telefonu należy wbić kierunkowy +08.

Wywiad z MVP meczu drugiej kolejki tego sezonu, zapraszamy do lektury!!

Witamy Pana Tomka!
Mamy do Pana dobrą wiadomość na zakończenie tak smutnego weekendu, mianowicie został Pan wybrany Najlepszym Zawodnikiem Meczu (oczywiście w drużynie Gwarka;) a w zasadzie jakby to ująć może najmniej słabym bo wynik końcowy uświadamia nas, że wybrać najlepszego będzie niezwykle ciężko;)
Prosimy o rozwinięte i ciekawe odpowiedzi na trzy szybkie pytania..

Pytanie 1: Zaczniemy od tych trudnych i mniej przyjemnych, Jest Pan w stanie odnieść się jakoś do tego co się stało w sobotę?

Odpowiedz: Przykre doświadczenie - pierwszy raz drużyna, w której gram, przegrała w tak dotkliwy sposób. Fakt grania w 10 nie usprawiedliwia wyniku, sam powinienem strzelić 3 bramki...

Pytanie 2: Znamy Pana i wiemy jakim jest Pan doświadczonym zawodnikiem, czy taki piłkarz jak Pan szybko potrafi zapomnieć o takiej porażce i skupić się na następnym meczu, czy jednak gdzieś to siedzi z tyły głowy, jakaś rada dla młodzieży?

Odpowiedz: Każdy powinien przeanalizować swoją grę, wyciągnąć wnioski i przygotować się do następnego meczu. Nie ma sensu rozmyślać nad wynikiem, trzeba się skupić na własnej grze, na popełnionych przez siebie błędach, które zdarzyć się mogą najlepszym i na dobrych zagraniach, których i w tym meczu przecież nie brakowało. Jestem zły, że przegraliśmy tak wysoko, ale to jeden z kilkunastu meczy, jakie mamy do rozegrania w tej rundzie i trzeba się skupić nad następnymi.

Pytanie 3: Trochę o Panu a i o kolegach, ostatnio obchodził Pan swoje, powiedzmy"18-ste" urodziny, w naszej stosunkowo młodej szatni to pana postarza? czy może wręcz odwrotnie przezywa pan druga młodość?

Odpowiedz: Powiedzmy wprost - skończyłem 35 lat i nie jestem najstarszy w szatni, hehe. Myślę, że na boisku wieku nie widać, a towarzystwo młodzieży mi nie przeszkadza:) A tak poważnie to dopóki jest serce i motywacja do gry to i siły starczy.