3 punkty na trudnym terenie!

Tęcza puńców - Gwarek Ornontowice 1-1 (0-0) walkower 0:3
Skład: Ćwik, Zdrzałek, Majeranowski, Ściślak, Cichoń, Pilch, Kasprzyk, Piecuch, Rocki, Boczar, Sewerin
Grali również: Pielichowski, Grzegorz, Jabłoński, Miłek
Od 60 minuty spotkania graliśmy w osłabieniu po czerwonej kartce dla Andrzeja Piecucha.
Bramka dla Gwarka: Mateusz Kasprzyk
W ostatnim meczu rundy jesiennej remisujemy w meczu wyjazdowym z Tęczą Puńców. Na szczególną uwagę zasługuje ostatnie 10 minut spotkania kiedy to w 87 minucie zawodnik gospodarzy otrzymał czerwoną kartkę a sędzia doliczył 7 minut. W tym okresie grając już 10 na 10 byliśmy światkami szalonego pojedynku, w którym obie drużyny za wszelką cenę chciały zainkasować pełną pulę. Brawa dla obu drużyn za walkę do samego końca, remis wydaje się sprawiedliwym wynikiem!
Aktualizacja: brak młodzieżowca w składzie drużyny gospodarzy w końcówce meczu spowodował, że nasza drużyna przy zielonym stoliku zainkasowała 3 punkty.
Klubowi z Puńcowa dziękujemy za pyszny lokalny posiłek po zakończeniu meczu!