Zmarnowane punkty!

Spójnia Landek - Gwarek Ornontowice 2-1 (1-1)
Gwarek:
Ćwik - Kasprzyk, Ściślak, Majeranowski, Pielichowski, Rocki, Cichoń, Boczar, Jabłoński, Gajewski, Sewerin, w drugiej połowie zagrali: Piecuch, Kowalik, Miłek
Bramkę dla naszej drużyny zdobył: Jakub Sewerin
Szacunek dla obu drużyn, które stworzyły bardzo dobre widowisko na przekór afrykańskiemu skwarowi lejącemu się z nieba. Mimo porażki wydaje mi się, że rozegraliśmy najlepsze spotkanie w tym sezonie. Daliśmy radę szalonemu pressingowi jaki odważyli się zastosować w tym upale miejscowi, spokojnie grając piłką od bramki opanowaliśmy sytuację stwarzając sobie okazje do strzelania bramek, niestety dzisiaj szwankowała przede wszystkim skuteczność. Dodatkowo w końcówce spotkania gdy całkowicie przejęliśmy inicjatywę kontrolując boiskowe wydarzenia zmarnowaliśmy piłkę meczową w 90 minucie a kilka sekund później daliśmy się zaskoczyć kontratakowi gospodarzy marnując cały wysiłek pozostawiony na boisku. Panowie jeśli chcemy się liczyć w tej lidze nie możemy przegrywać takich spotkań. Najbliższa sobota to czas na rehabilitację!