Zdrowia nie da się oszukać.

Gwarek Ornontowice – Unia Dąbrowa Górnicza 0:3 (0:1)
Gwarek:
Ćwik – Zdrzałek, Majeranowski, Mazur, Cichoń, Kowalik, Miłek, Boczar, Raczyński, Lewandowski, Kasprzyk. Zagrali również: Ściślak, Gałązkiewicz, Błaszczyk
Trener: Łukasz Biliński
Czerwona kartka Mazur (65’)
Nie leży nam w tym sezonie ta Unia - w dwumeczu przegrywamy 0:7. Dzisiaj wydaje się, że podstawowym powodem porażki było to, że nasza drużyna praktycznie cały poprzedni tydzień zamiast przygotowywać się do meczu walczyła z wirusem, gdy do tego dodamy kuriozalnie straconą pierwszą bramkę i co najmniej kilka kontrowersyjnych decyzji sędziego w drugiej połowie to wynik nie mógł być inny. Nie załamujemy się, za tydzień gramy z wiceliderem! Mamy nadzieję, że wszyscy wyzdrowieją a nasze nowe nabytki pokażą poziom, jaki prezentują na treningach i w tedy może być ciekawie!