Wywalczone zwycięstwo!

Gwarek Ornontowice – Śląsk Świętochłowice 2:1 (2:0)
Gwarek:
Spałek, Mizera, Steuer. Rocki. Majeranowski. Stosiek. Kasprzyk M., Lewandowski K., Raczyński, Gogatishvili, Boczar
Zagrali również: Błaszczyk, Zdrzałek, Kowalik, Wystop
Bramki: Lewandowski
Typowy mecz walki wyrównanych drużyn. My zagraliśmy perfekcyjne pierwsze dwadzieścia pięć minut, w których nasz Lewandowski przy pomocy kolegów wręcz ośmieszył rywali zdobywając dwie bramki. Było pięknie i wspaniale! Niestety potraciliśmy się nie wiedząc, co zrobić z tym prowadzeniem! Do końca pierwszej połowy straciliśmy kontrolę nad spotkaniem, ale udało się dotrwać do jej końca. W drugiej połowie, gdy wydawało się, że opanowaliśmy sytuację i byliśmy pewni, że nic ze strony rywala nam nie grozi straciliśmy dość przypadkową bramkę po rzucie rożnym i zrobiło się nerwowo. Dzisiaj jednak w doliczonym czasie gry broniliśmy się skutecznie i trzy punkty pozostały w Ornontowicach. Przed nami kolejni silni rywale. Najpierw Polonia Łaziska Górne a następnie drużyna z Myszkowa chwytająca wysoką formę – z obu tymi rywalami mamy rachunki do uregulowania za poprzedni sezon – Panowie nie zatrzymujemy się gramy o kolejne zwycięstwa i waszą promocję w piłkarskim światku!