Upalny początek sezonu!

Jedność 32 Przyszowice – Gwarek Ornontowice 1:1 (0:1)
Bramki: Hajok 71 – Sewerin 36. Sędziował Heller (Skoczów). Widzów 150.
JEDNOŚĆ: Szindler – Łuszcz, Szaruga (8. Stocki), Szołtysek, Wolniewicz (72. Pastor), Mrozek, Botor (89. Beker), Przybylski, Janik (58. Mucha), Hajok, Sosna. Trener Bartosz KOWAL.
GWAREK: Płoskonka – Rajca, Niewiadomoski, Poloczek, Korzeniowski, Frenesztain, Boczar, Foszmańczyk (85. Wojtoń), Kasprzyk, Sewerin (79. Grzyb), Sikora (55. Kabała). Trener Jarosław BRYŚ.
Żółte kartki: Sosnak, Hajok, Mrozek – Sikora, Kasprzyk, Poloczek.
Wystarczyło na moment spuścić z oka Hajoka i musieliśmy się zadowolić podziałem punktów w Przyszowicach gdzie dotychczas we wszystkich spotkaniach na szczeblu IV ligi odnosiliśmy zwycięstwa. W pierwszej połowie to nasza drużyna miała kilka swoich dobrych momentów jednak zdołała zdobyć tylko jedną bramkę – w zamieszaniu podbramkowym dobrze zachował się nasz młody wychowanek Kuba Sewerin trafiając do bramki gospodarzy. W drugiej połowie więcej z gry mieli piłkarze Jedności i uczciwie trzeba uznać wynik remisowy za sprawiedliwy. Mając nadzieję, że panujące upały, chociaż trochę odpuszczą i w najbliższej kolejce będziemy mogli oglądać czwartoligowe spotkania w normalnych warunkach atmosferycznych zapraszamy na mecz, w którym naszym rywalem będzie drużyna GTS Bojszowy.