Turniej Mulitplay Cup 2015!

W ostatni weekend sierpnia (29-30 sierpnia 2015) już po raz trzeci w Gierałtowicach oraz po raz pierwszy w Prószkowie (05-06 września 2015) odbędzie się Turniej Mulitplay Cup 2015!
Na murawę wybiegną zawodnicy z roczników od 2003 do 2008. Każdy Turniej potrwa dwa dni. Łącznie w dwóch Turniejach zagrają 32 drużyny.
Dla wszystkich zawodników przewidziano upominki, a dla najlepszych bardzo atrakcyjne nagrody.
Multiplay Cup to nie tylko rozgrywki piłkarskie. Organizatorzy zapewniają szereg bezpłatnych atrakcji towarzyszących dla całych rodzin, m.in. dmuchańce, malowanie twarzy, animacje zabaw dla najmłodszych i wiele innych.
Serdecznie zapraszamy do kibicowania oraz wspólnej zabawy!
Organizatorem Turnieju jest Grupa Multiplay – dostawca internetu, telefonii stacjonarnej i telewizji.
Współorganizatorami Turnieju są: hurtownia All Sport, Klub LKS 35 Gierałtowice, Ośrodek Kultury i Sportu w Prószkowie.
Drużyny startujące w Multiplay Cup Gierałtowice (ul. Stachury 1, Gierałtowice):