Szkoda serii!

Gwarek Ornontowice - Przemsza Siewierz 1:2 (0:1)
Gwarek: Spałek - Rajca, Steuer, Jedyński, Małkowski, Kasprzyk , Ramirez, Wawoczny, Saliński, Sewerin, Kaszok. Zagrali również: Zdrzałek, Boczar, Bogacz.
Bramka: Bogacz
Nie wyszła nam na dobre doskonała murawa w Knurowie!
Wspaniała seria 4 zwycięstw z rzędu została przerwana! Mimo to trudno się dzisiaj do czegoś przyczepić w grze naszej drużyny. Popełniliśmy w sumie zaledwie dwa błędy, co jak na nas to wynik doskonały! Dzisiaj jednak przyjezdni wykazali się 100% skutecznością strzelając dwie bramki. Mimo wszystko słowa uznania dla całej drużyny za walkę do ostatnich sekund. Stworzyliśmy wiele doskonałych sytuacji by ten mecz wygrać, na nasze nieszczęście fantastycznie interweniował bramkarz gości. Mimo wszystko i tak strzeliliśmy trzy bramki! Niestety sędzia główny nie uznał dwóch z nich posiłkując się sygnalizacją sędziego bocznego, który chyba nie do końca wszystko dokładnie widział w ten dżdżysty jesienny wieczór.
Przed nami kolejny mecz z trudnym rywalem, niech nikogo nie zwiedzie niska pozycja rywala w tabeli, nie jesteśmy na tyle dobrą drużyną, żeby bez problemów dawać sobie radę z drużynami mającymi brzytwę na karku!