Spokojne święta!

ROW Rybnik - Gwarek Ornontowice 1:2 (1:1)
ROW: Korczak - Hadam, Balcer, Krotofil, Szewieczek, Sobik, Skrzyniarz, Kuzior, Warmiński, Wióra, Piejak
Gwarek: Spałek - Zdrzalek, Majeranowski, Ścislak, Cichoń, Rocki, Kasprzyk, Kowalik, Piecuch, Miłek, Cieślar
Zagrali w drugiej połowie: Gajewski, Grzegorz, Bul
Bramki dla Gwarka zdobyli: Maciej Kowalik, Robert Majeranowski
Trener: Marcin Wroński
Podziękowania dla gospodarzy za perfekcyjną organizację spotkania. Nie często rozgrywa się mecze na poziomie czwartej ligi przy tak doskonałym oświetleniu, na tak dobrej murawie i przy ogłuszającym dopingu kibiców. Dla naszej drużyny było to doskonałe przetarcie przed tym co czeka nas w środę na stadionie przy ulicy Roosevelta 81 w meczu z rezerwami Górnika Zabrze o Puchar Polski na szczeblu Podokręgu Zabrze. Co do samej gry to? Zapominamy o pierwszej połowie a chcemy pamiętać o drugiej, w której nas zespół wszedł na właściwe tory i mimo kilku niepowodzeń w sytuacjach podbramkowych walczył z determinacją do końca zdobywając zwycięską bramkę w 87 minucie! Brawo Panowie!