Słowo na sobotę!

W najbliższą sobotę zostanie rozegrana ostatnia kolejka rundy jesiennej sezonu 2021/22. Wszyscy pamiętamy jak po odejściu lub rezygnacji z gry podstawowych zawodników, wyglądała sytuacja w drużynie przed rozpoczęciem rozgrywek. Wielu obserwatorów zewnętrznych typowało nas, jako głównego kandydata do spadku. Młodzi zawodnicy, którzy zawitali w naszym klubie pokazali jednak, jaki drzemie w nich potencjał i gdyby nie młodzieńcze wahania formy mogliśmy punktowo wyglądać jeszcze lepiej. Byliśmy drużyną, z którą każdy musiał się liczyć, jako jedyni pokonaliśmy lidera z Częstochowy, udało nam się też wygrać finał Pucharu Polski z trzecioligowymi rezerwami Górnika Zabrze! Szanowni piłkarze Gwarka to, że potraficie się zmobilizować w potyczkach z faworytami potwierdza tylko potencjał, jakim dysponujecie. Najbliższy spotkanie ze Szczakowianką powinno wam odpowiedzieć na pytanie, w którym miejscu swojej piłkarskiej kariery jesteście. Myślimy, że na ostatni w tej rundzie mecz nikt was nie będzie musiał dodatkowo mobilizować - Szczakowianka to rywal nie tylko z bogatą historią ale obecnie drużyna ścisłej czołówki naszej ligi! Gramy o zwycięstwo!