Puchar i podsumowanie przygotowań!

W spotkaniu pierwszej rundy Pucharu Polski wygrywamy w Przyszowicach z miejscową drużynom Jedności Przyszowice 4-1 i meldujemy się w kolejnej rundzie rozgrywek.
Jedność Przyszowice - Gwarek Ornontowice 1-4 (0-1)
Bramki dla Gwarka: Dawid Gajewski X2,Dominik Miłek X2

Puchar Polski nie dla zespołu rezerw.
Graliśmy i walczyliśmy jak nigdy.. odpadliśmy jak zwykle (po rzutach karnych)
Gwiazda Chudów 1-1 (K:5-4) GWAREK II
Remis ze spadkowiczem klasy okręgowej i to w dodatku na terenie rywala przed meczem bralibyśmy w ciemno.. niestety żeby ktoś awansował w pucharze ktoś musi z niego odpaść i chyba dobrze, ze padło na nas bo w środy to my grać nie lubimy.
Świetny to był dla nas ostatni „sparing” (z serii dwóch) przed ligą, w końcu trener wziął nas na duże boisko a i mogliśmy się spotkać ze starymi kolegami.
Skład: Pilny- Nieużyła, Nowak, Tomecki, Hawełka - Klaskała- Sikora, Ślesiński- Wroński, Pala, Metelski Robert.
Bramka : Pala (asysta Hawełka)

PODSUMOWANIE
Na początek przyjrzyjmy się kwestią kadrowym które prezentują się bardzo optymistycznie. Nasz zespół opuścił tylko jeden zawodnik, bramkarz Tomek Spałek któremu dziękujemy za cały okres spędzony w klubie. Wszyscy pozostali zawodnicy pozostali z nami na nowy sezon co bardzo nas cieszy. Do zdrowia powrócili już kontuzjowani w zeszłej rundzie zawodnicy - Robert Majeranowski, Dawid Boczar oraz Maciej Kowalik. Nowe twarze w zespole to zaprezentowani już wcześniej, Jakub Sewerin i Jakub Jabłoński którzy ostatni sezon spędzili w Szczakowiance Jaworzno. Kolejną nową twarzą w zespole jest Seweryn Pielichowski ( ostatni klub LKS Czaniec ) oraz Tomasz Broniszewski ( Ruch Chorzów).
Całościowo nasza kadra prezentuje się następująco
Bramkarze: Maks Ćwik, Tomasz Broniszewski
Obrońcy: Dawid Cichoń, Jakub Zdrzałek, Bartosz Ściślak, Robert Majeranowski, Dawid Pilch, Jakub Jabłoński, Krzysztof Grzegorz
Pomocnicy i napastnicy: Kevin Rocki, Seweryn Pielichowski, Andrzej Piecuch, Dawid Boczar, Dominik Bul, Dawid Gajewski, Maciej Kowalik, Mateusz Kasprzyk, Jakub Sewerin, Dominik Miłek, Jakub Kawecki
Trener: Marcin Wroński
II trener : Łukasz Porada
Kierownik drużyny: Andrzej Musiał
Trener bramkarzy: Paweł Nowak
Trener motoryczny: Arkadiusz Kupczak
Fizjoterapeuta: Marcin Furgoł

Mecze w okresie letnim
Gwarek Tarnowskie Góry - Gwarek Ornontowice 1-2
Bramki: Grzegorz, Sewerin
Szombierki Bytom-Gwarek Ornontowice 1-0
Orzeł Miedary - Gwarek Ornontowice 2-5
Bramki: Sewerin 2, Rocki, Kasprzyk, Jabłoński
Gwarek Ornontowice - Podlesianka Katowice 4-3
Bramki: Miłek 3, Sewerin

Już w najbliższą sobotę startują rozgrywki 4 ligi.Pierwszy mecz rozegramy na wyjeździe z LKS Czaniec.

⚪