Koncentracja to podstawa!!!

Śląsk Demarko Świętochłowice - Gwarek Ornontowice 3:0 (1:0)
Gwarek:
Ćwik – Lewandowski, Majeranowski, Gogatishvili, Boczar, Kowalik, Cichoń, Rytykovsyi, Kasprzyk, Zdrzałek, Kryvych
Zagrali w drugiej połowie: Wawoczny, Ściślak, Gonzalo, Mazur, Miłek
Niestety brak koncentracji był powodem szybko straconej bramki co w pewien sposób ustawiło mecz. Szkoda niewykorzystanej sytuacji z końcówki pierwszej połowy, bo wszystko mogłoby się potoczyć inaczej. W drugiej odsłonie spotkania niestety dostaliśmy prawdziwą lekcję jak należy grać, gdy ma się korzystny wynik. Same nasze chęci i zaangażowanie nie wystarczyły zostaliśmy perfekcyjnie wypunktowani przez drużynę gospodarzy. To nie przypadek, że Śląsk nie stracił jeszcze wiosną bramki! Podsumowując bardzo otwarty mecz z obu stron zespołów, które starały się grać w piłkę. Niestety nie ustrzegliśmy się błędów i musimy szukać punktów w kolejnych spotkaniach.