Historyczny wyczyn!

Gwarek Ornontowice - GKS II Katowice 0:8 (0:6)
0:1 - Bętkowski 11 minuta-wolny, 0:2 - Wieczorek 19 minuta-karny, 0:3 - Zapotoczny 23 minuta, 0:4 - Wieczorek 26 minuta, 0:5 - Mazurek 29 minuta, 0:6 - Tomkowicz 41 minuta, 0:7 - Sawicki 56 minuta, 0:8 - Szombierski 90 minuta
Sędzia: Jakub Krajewski (Bielsko-Biała). Widzów 250.
GWAREK: Nowak - Cymański, Niewiadomski, Staszowski, Rajca - Drapała, Michalik, Niewiedział (24. Tomecki), Zdrzałek (64. Metelski) - Leszczyński (46. Botor), Kasprzyk (82. Boczar). Trener Damian GALEJA.
GKS II: Wierzbicki - Cybul, Bajor, Pielorz, Ślusarczyk - Tomkowicz (75. Kramarczyk), Bętkowski, Mazurek (75. Witkowski), Zapotoczny - Wieczorek (84. Szombierski), Sawicki (70. Guzy). Trener Jacek GORCZYCA.
Żółte kartki: Leszczyński, Niewiadomski - Wieczorek, Zapotoczny, Bajor, Bętkowski. Czerwona kartka Cymański (10 minuta za faul)

Historycznego wyczynu dokonali nasi zawodnicy przegrywając w dniu dzisiejszym 0:8. Jeszcze nigdy w prawie trzydziestoletniej historii Klubu Gwarek nie przegrał tak wysoko w meczu ligowym. Taki wynik to wstyd i antyreklama dla Klubu i Ornontowic. Mamy nadzieję, że zarówno sztab szkoleniowy jak i zawodnicy zdają sobie z tego sprawę i wyciągną odpowiednie wnioski. Opisywanie meczu nie ma sensu bo to tak jakby opisywać wykonywanie wyroku śmierci. Było w tym meczu jednak coś pozytywnego! Po raz pierwszy od bardzo długiego czasu, dzięki akcji przeprowadzonej na Facebooku promującej mecz, na stadionie pojawił się komplet wspaniałej, kulturalnie zachowującej się i wyrozumiałej publiczności, której należą się słowa DZIĘKUJEMY i PRZEPRASZAMY!