Gdzieś tam jest!

Gwarek Ornontowice - Drzewiarz Jasienica 1:0 (0:0)
1:0 - Kasprzyk 79 minuta.
Sędziował Paweł Kamiński (Skoczów). Widzów 100.
GWAREK: Byczek - Rajca, Tomecki, Ferensztain, Niewiedział - Fraś (66. Horny), Wojtoń (46. Staszowski), Boczar, Bałuszyński (90+1. Niewiadomski) - Kasprzyk, Sewerin (46. Lewandowski). Trener Damian GALEJA.
DRZEWIARZ: Żerdka - Kliber, Czyż, Romanowicz, Basiura - Jakowenko, Papatanasiu, Sekuła (67. Lapczyk), Łoś (55. Kozielski) - Ł. Kościeniak (46. Waliczek), Koczur. Trener Irenuesz KOŚCIELNIAK.
Żółte kartki: Fras, Horny - Sekuła, Koczur, Papatanasiu.
Gdzieś tam jest.
Tak, tak - gdzieś tam jest pod spodem! To on Tomek Kasprzyk poprowadził naszą drużynę do zwycięstwa. Nie czekał na kolegów, którzy mimo wielu dogodnych okazji nie potrafili trafić do bramki, wziął sprawy w swoje ręce i po doskonałym rajdzie zdobył zwycięską bramkę dla Gwarka! Występująca w eksperymentalnym składzie (ustalonym przez trenera - jak zawsze!) nasza drużyna pokazała charakter. Tak mądrze i konsekwentnie grającej drużyny Gwarka jeszcze w tym roku nie widzieliśmy. Po przetrwaniu początkowego szturmu piłkarzy z Jasienicy stopniowo krok po kroku odzyskiwaliśmy pole na boisku, a bramka zdobyta przez Tomka była ukoronowaniem dobrej gry całego zespołu. Nawet najwięksi malkontenci byli pod wrażeniem! Gratulujemy i czekamy na więcej! Do końca pozostały trzy spotkania - niestety jeszcze nie możemy być pewni nawet utrzymania - my kibice będziemy z wami do końca tego emocjonującego sezonu!