Sadowski show!

GWAREK ORNONTOWICE – CONCORDIA KNURÓW 4-1 (1:0)
Skład: Damian Pilny - Mateusz Wojtoń, Paweł Oleksy, Krzysztof Ferensztajn, Radosław Góra - Damian Sadowski, Tomasz Wilk, Andrzej Niewiedział, Szymon Saliński - Tomasz Kasprzyk, Jakub Zdrzałek
Bramki: Sadowski x3, Ferensztajn
Mimo iż od pierwszych minut na boisku widzieliśmy inną niż dotychczas drużynę Gwarka walczącą nie tylko z zębem, ale i z pomysłem na grę to nie możemy być pewni jak zakończyłoby się to spotkania z mądrze przyczajonym rywalem gdyby nie Damian Sadowski. Nasz nowy nabytek były zawodnik rozwoju Katowice pamiętający jeszcze potyczki katowiczan w Pucharze Polski z Legią Warszawa postanowił wziąć sprawy w swoje ręce! Najpierw zdobył bramkę z karnego po faulu na swojej osobie potem również z karnego po faulu na Tomku Kasprzyku a następnie podsumował wszystko pięknym strzałem w samo okienko bramki rywali. Czwartą bramkę dla Gwarka zdobył nasz najskuteczniejsze stoper w ostatnich latach popularny Ferii. Słowa uznania do strzelców, ale nie byłoby tych bramek bez dobrej gry całego zespołu. Nie było dzisiaj w naszych szeregach słabych punktów i po raz pierwszy zagraliśmy bez bojaźni o własne błędy a grając ambitnie i zdecydowanie zmuszaliśmy rywali do ich popełniania i oto chodzi! Należy również wspomnieć o powrocie do drużyny Dawida Boczara, któremu nie wyszedł transfer do Slavii Ruda Śląska – Dawid liczymy na ciebie!