Pozazdrościć!

LKS Bełk – Gwarek Ornontowice 1:1 (1:1)
Skład: Kojdecki - Ferensztain, Tomecki, Wojtoń, Hermann, Wilk, Niewiedział, Saliński, ZdrzałekJ, Boczar, Kasprzyk w drugiej połowie zagrali Zaborowski, Lewandowski, Oleksy
Bramki: Zdrzałek J.
Bełk (niem. Belk[1]) – wieś w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie rybnickim, w gminie Czerwionka-Leszczyny, liczba ludności 3850.
Jak to ma się do Ornontowic z prawie dwukrotnie większą liczbą mieszkańców. Nic tylko pozazdrościć. Mimo najdroższych biletów w IV lidze na stadionie pojawiło się przeszło 200 osób! Co jest z Ornontowicami, że mimo dobrych występów drużyny i najtańszych biletów trudno na trybunach zgromadzić 50 sympatyków!!!
Dzisiejsze spotkanie tylko potwierdziło nasze aspiracje do czołówki IV ligowej tabeli. Zobaczyliśmy emocjonujące widowisko, w którym każda ze stron miała swoje sytuacje i każda mogła odnieść zwycięstwo. Wydaje się jednak, że wynik remisowy nie krzywdzi żadnej z drużyn i obie pokazały, że grać potrafią, co czyni je kandydatami do czołowych miejsc w lidze. Gratulujemy naszym zawodnikom przełamania złej passy w potyczkach z Bełkiem i życzymy kontynuowania zwycięskiej serii już w najbliższą sobotę w meczu z Unią Racibórz!