"Nowa miotła"?

Zieloni Żarki – Gwarek Ornontowice 4:2 (1:2)
Skład: Woźnica - Gajek, Rajca, Oleksy, Witkowski - Ilnicki, Ruda, Wilk, Saliński - Kasprzyk, Zdrzałek.
Bramki: Rajca, Saliński
Zagrali również: Jaworski, Maziarz
W dniu dzisiejszym nie popisała się nasza drużyna na pięknej murawie stadionu w Żarkach przegrywając z gospodarzami.
Po spotkaniu w porozumieniu z zarządem klubu z prowadzenia zespołu zrezygnował trener Marcin Wojnar. Trener Wojnar dał się poznać, jako dobry fachowiec, który w Ornontowicach miał mało czasu na zbudowanie drużyny. Latem do naszego zespołu doszło wielu młodych utalentowanych, lecz o małym doświadczeniu piłkarzy i trzeba było praktycznie drużynę poukładać od nowa. Największym sukcesem trenera podczas tych kilu miesięcy pracy był awans do finału Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Zabrze - tego w ostatnich latach nie udawało się nam osiągnąć! Trenerze dziękujemy za zaangażowanie oraz serce włożone w pracę z naszą drużyną. Dziękujemy i życzymy samych sukcesów w życiu trenerskim, zawodowym i prywatnym.