Nowa historia!

Gwarek Ornontowice – Iskra Pszczyna 3:1 (1:0)
Skład: Kojdecki - Ferensztain, Tomecki, Wojtoń, Hermann, Wilk, Niewiedział, Saliński, Zdrzałek J., Boczar, Kasprzyk w drugiej połowie zagrali Zaborowski, Oleksy, Książek, Lewandowski
Bamki: Zdrzałek J. x2, Boczar
Tak na naszych oczach drużyna Gwarka pod wodzą trenerów Wojciecha Osyry i Adama Goździckiego pisze nową historię. Cztery zwycięstwa z rzędu na szczeblu IV ligi tego jeszcze nie było! Dzisiejsze zwycięstwo z bardzo niewygodnym dla nas rywalem Iskrą Pszczyna było ciężkim spotkaniem. Pierwszą dość chaotyczną połowę, na szczęście, posumował piękną główką Jakub Zdrzałek po rzucie rożnym wykonywanym przez Tomasza Kasprzyka. W drugiej połowie nasi zawodnicy w pierwszych 30 minutach pokazali jak na IV ligę „galaktyczny” poziom. W tym okresie drugą swoją bramkę fantastycznym uderzeniem zaliczył Kuba po podaniu oczywiście Tomasza Kasprzyka a trzecią dla naszej drużyny  strzelił Dawid Boczar - jak myślicie po czyim podaniu? -  tak, tak również po podaniu Tomasza Kasprzyka niekwestionowanego króla asyst w naszej drużynie!!! Niestety błąd sędziego, który nie zauważył faulu na naszym bramkarzu doprowadził do straty bramki i wprowadził nieco nerwowości w końcówce spotkania, które ostatecznie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem naszej drużyny! Brawo - przed wami nowe jeszcze nie zapisane strony historii - piszcie tak dalej!