Terminarz
Gwarek Ornontowice |
4:0 | Silesia Miechowice |
||||
Pniówek Pawłowice |
1:3 | Gwarek Ornontowice |
||||
Gwarek Ornontowice |
5:2 | LKS Drama Zbrosławice |
||||
Zagłebie II S.A. Sosnowiec |
4:2 | Gwarek Ornontowice |
||||
Ruch Radzionków |
2:0 | Gwarek Ornontowice |
||||
Gwarek Ornontowice |
2:1 | LKS Goczałkowice - Zdrój |
||||
Gwarek Ornontowice |
2:1 | Spójnia Landek |
||||
Kuźnia Ustroń |
1:2 | Gwarek Ornontowice |
||||
Gwarek Ornontowice |
1:1 | Decor Bełk |
||||
Gwarek Ornontowice |
1:1 | Cyklon Rogoźnik |
||||
Spójnia Landek |
0:2 | Gwarek Ornontowice |
||||
Gwarek Ornontowice |
5:0 | Gwiazda Chudów |
||||
Gwarek Ornontowice |
3:2 | Kuźnia Ustroń |
||||
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2:3 | Gwarek Ornontowice |
||||
Drzewiarz Jasienica |
1:0 | Gwarek Ornontowice |
||||
Gwarek Ornontowice |
0:2 | Unia Książenice |
||||
Gwarek Ornontowice |
0:4 | Ruch Chorzów |
||||
Gwarek Ornontowice |
2:0 | Wilki Wilcza |
||||
Gwarek Ornontowice |
1:2 | Unia Książenice |
||||
Gwarek Ornontowice |
1:1 | Concordia Knurów |
||||
Odra Wodzisław Śląski |
5:2 | Gwarek Ornontowice |
||||
Gwarek Ornontowice |
3:1 | Drzewiarz Jasienica |
||||
BBTS II Podbeskidzie Bielsko-Biała |
5:1 | Gwarek Ornontowice |
||||
Gwarek Ornontowice |
2:2 | Iskra Pszczyna |
||||
Gwarek Ornontowice |
0:0 | Sośnica Gliwice |
||||
Ogrodnik Cielmice |
1:5 | Gwarek Ornontowice |
||||
KS Górnik Zabrze |
1:3 | Gwarek Ornontowice |
||||
Drzewiarz Jasienica |
2:0 | Gwarek Ornontowice |
||||
Dąb Gaszowice |
3:4 | Gwarek Ornontowice |
||||
Gwarek Ornontowice |
0:1 | Dąb Gaszowice |
||||
Decor Bełk |
2:1 | Gwarek Ornontowice |
||||
Kuźnia Ustroń |
0:1 | Gwarek Ornontowice |
||||
Rozwój Katowice |
2:2 | Gwarek Ornontowice |
||||
Gwarek Ornontowice |
3:3 | Drzewiarz Jasienica |
||||
Gwarek Ornontowice |
3:2 | Unia Racibórz |
||||
Górnik Zabrze |
1:2 | Gwarek Ornontowice |
||||
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
1:2 | Gwarek Ornontowice |
||||
Szombierki II Bytom |
2:0 | Gwarek Ornontowice |
||||
Gwarek Ornontowice |
1:4 | Wilki Wilcza |
||||
Dąb Gaszowice |
1:1 | Gwarek Ornontowice |
||||
FK Trinec |
1:2 | Gwarek Ornontowice |
||||
Gwarek Ornontowice |
1:0 | Piast II Gliwice |
||||
Gwarek Ornontowice |
3:2 | Przyszłość Ciochowice |
||||
Slavia Ruda Śląska |
2:3 | Gwarek Ornontowice |
||||
Gwarek Ornontowice |
4:1 | Unia Książenice |
||||
Gwarek Ornontowice |
3:2 | Dąb Gaszowice |
||||
Gwarek Ornontowice |
4:1 | Gwiazda Chudów |
||||
Gwarek Ornontowice |
2:6 | Dąb Gaszowice |
||||
AKS Mikołów |
0:1 | Gwarek Ornontowice |
||||
Śląsk Świętochłowice |
2:1 | Gwarek Ornontowice |
||||
Gwarek Ornontowice |
0:3 | Unia Książenice |
||||
Gwarek Ornontowice |
5:1 | LZS Piotrówka |
||||
Gwarek Ornontowice |
1:1 | Ruch Radzionków |
||||
Górnik 09 Mysłowice |
3:2 | Gwarek Ornontowice |
||||
Szombierki Bytom |
1:1 | Gwarek Ornontowice |
||||
Rozwój Katowice |
4:0 | Gwarek Ornontowice |
||||
Unia Dąbrowa Górnicza |
0:1 | Gwarek Ornontowice |
||||
Gwarek Ornontowice |
0:3 | LKS Orzeł Miedary |
||||
Górnik II Zabrze |
2:2 | Gwarek Ornontowice |
||||
Gwarek Ornontowice |
1:2 | MKS Myszków |
||||
Gwarek Ornontowice |
1:0 | Górnik Piaski Czeladź |
||||
Ruch Radzionków |
1:1 | Gwarek Ornontowice |
||||
Wyzwolenie Chorzów |
0:1 | Gwarek Ornontowice |
||||
Grunwald Ruda Śląska |
1:0 | Gwarek Ornontowice |
||||
Polonia Poraj |
2:2 | Gwarek Ornontowice |
||||
UKS Ruch Chorzów |
0:2 | Gwarek Ornontowice |
||||
Gwarek Ornontowice |
0:1 | Sarmacja Będzin |
||||
Concordia Knurów |
5:2 | Gwarek Ornontowice |
||||
Górnik Zabrze |
0:0 | Gwarek Ornontowice |
||||
Gwarek Ornontowice |
1:0 | Wilki Wilcza |
||||
Gwarek Ornontowice |
5:1 | Concordia Knurów |
||||
Gwarek Ornontowice |
2:1 | Gwarek Tarnowskie Góry |
||||
Unia Ząbkowice |
2:1 | Gwarek Ornontowice |
||||
Gwarek Ornontowice |
1:2 | Szombierki Bytom |
||||
MKS Lędziny |
0:3 | Gwarek Ornontowice |
||||
Gwarek Ornontowice |
2:1 | Urania Ruda Śląska |
||||
Gwarek Ornontowice |
0:2 | Ruch Radzionków |
||||
Gwarek Ornontowice |
3:1 | Przyszłość Ciochowice |
||||
Gwarek Ornontowice |
3:3 | Rekord Bielsko-Biała |
||||
Gwarek Ornontowice |
1:2 | Polonia Łaziska Górne |
||||
Gwarek Ornontowice |
1:1 | Spójnia Landek |
||||
Gwarek Ornontowice |
1:1 | Fortuna Wyry |
||||
Gwarek Ornontowice |
2:2 | Polonia Bytom |
||||
Gwarek Ornontowice |
4:1 | Gwarek Tarnowskie Góry |
||||
BKS Stal Bielsko-Biała |
4:0 | Gwarek Ornontowice |
||||
Gwarek Ornontowice |
3:5 | Szombierki II Bytom |
||||
Gwarek Ornontowice |
3:5 | Ruch Radzionków |
||||
Skra Częstochowa |
5:2 | Gwarek Ornontowice |
||||
Gwarek Ornontowice |
5:5 | Przyszłość Ciochowice |
||||
Gwarek Ornontowice |
5:3 | Gwarek II Tarnowskie Góry |
||||
Gwarek Ornontowice |
0:0 | Sokół Orzesze |