Zadyszka!

Iskra Pszczyna - Gwarek Ornontowice 2:0 (1:0)
1:0 - Maślorz 23 minuta-wolny, 2:0 - Prusek 58 minuta.
Sędziował Szymon Grabara (Sosnowiec). Widzów 100.
SKRA: Rakowski - Kowaliczek, Grabczyński, Biedrzycki, Żemła - Prusek (83. Ryguła), Żupa (99. Zjawiński), Maślorz, Sobas (74. Dragon), Stramski (39. Włodarczak) - Cybulski. Trener Mariusz WÓJCIK.
GWAREK: Nowak - Rajca, Poloczek, Grzyb, Korzeniowski - Drapała (86. Wojtoń), Oleksy (48. Kasprzyk), Boczar, Niewiedział - Foszmańczyk (80. Limanówka), Zdrzałek. Trener Jarosław BRYŚ.
Żółta kartka Rajca.
Wyraźnej zadyszki dostała nasza drużyna w końcówce rundy jesiennej obecnego sezonu i mając na uwadze inteligencję występujących w niej zawodników pominiemy opisywania ich poczynań boiskowych w dniu dzisiejszym. Przed drużyną ostatnie tegoroczne spotkanie z bardzo dobrą drużyną Szczakowianki Jaworzno, spotkanie, które mimo nie najlepszej postawy w ostatnich tygodniach może nam pozwolić osiągnąć zakładany przed sezonem cel. Pozostał tydzień by w głowach poukładać sobie wszystko na nowo i powalczyć o trzy punkty!