"Wielbłąd" zadecydował!

Unia Kosztowy – Gwarek Ornontowice 1:0 (1:0)
Skład: Stanek- Sewerin, Rajca, Oleksy, Witkowski- Wilk, Ruda- Gajek, Kasprzyk, Saliński- Zdrzałek.
Zagrali również: Jaworski, Wojtaś, Mąka.
Po takim meczu jak ostatnio w Ornontowicach wydawało się, że mamy w końcu drużynę zdolną do walki z każdym. Niestety dzisiaj zagraliśmy bardzo słabo, wyglądało to tak jakby godzina 11:00 przed południem była środkiem nocy dla naszych zawodników. Gospodarze wyglądali na bardziej rozbudzonych i dzięki temu szybko już w 8 minucie objęli prowadzenie, które mimo gry przez 50 minut w osłabieniu spokojnie dowieźli do końca! Takie słabsze mecze zdarzają się każdemu, ale dzisiaj szczególnie szkoda punktu, bo mimo słabszej gry wcale nie musieliśmy przegrać a o wyniku zadecydował nasz błąd z gatunku „wielbłądów”. Trzeba przełknąć gorzką pigułkę i by nie uchodzić za drużyną jednego meczu wziąć się w garść. Dwa następne spotkania rozgrywamy na własnym obiekcie przy ulicy Zwycięstwa już w godzinach popołudniowych i nie pozostanie nic innego jak wyzwolić w sobie pokłady ambicji i umiejętności, które pokazaliście w meczu z Szombierkami!